Aşk'la Fransızca - Saison 1 Volume 3: Fransızcayı Bir Aşk Hikâyesiyle Öğrenin! (Türkçe Açıklamalı) (Paperback)

Aşk'la Fransızca - Saison 1 Volume 3: Fransızcayı Bir Aşk Hikâyesiyle Öğrenin! (Türkçe Açıklamalı) By Nazlı Ve Benjamin Cover Image
$24.98
Not On Our Shelves - Available to Order

Description


Fransızca ğrenmek i in yepyeni bir metot

"Aşk'la Fransızca Saison 1 Volume 1" ve "Aşk'la Fransızca Saison 1 Volume 2" kitaplarımız sayesinde Fransızca ğrenmeye başladınız.

Bir sonraki seviye i in hazır mısınız?

Hik yemizin bu kısmında, Nazlı'nın Benjamin'in ailesiyle tanışmasına ve Nazlı'nın belki de hayatını değiştirecek bir telefon g r şmesi yapmasına şahit olacağız.

"Aşk'la Fransızca Saison 1 Volume 3" kitabımız, serinin diğer kitaplarından biraz daha farklı olacak. nk sizi bu kitapta DELF Konuşma ve Yazma Sınavı'na hazırlayacağız. Bu sınavı başarıyla ge meniz i in gerekli t m bilgileri, tavsiyeleri ve ipu larını size sunacağız.

DELF Yazma Sınavı'nda size sorulabilecek sorulardan olan kartpostal, mail veya davet yazısı yazma konularını rneklerle size a ıklayacağız.

Ayrıca, Konuşma Sınavı'nda karşınıza ıkabilecek soruları ve bu sorulara nasıl cevap vermeniz gerektiğini size rneklerle anlatacağız.

Verdiğimiz rnekler, bilgiler ve tavsiyeler doğrultusunda bu sorulara kolaylıkla cevap verebileceksiniz ve sınavda başarılı olacaksınız.

★★★★★

"Aşk'la Fransızca" metoduyla serinin diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitapta da Fransızca kelime hazinenizi ve dil bilginizi g lendirmeye hazır olun.

Her b l mde aşağıdakileri bulacaksınız:

  • Hik yeyi anlamanıza yardımcı olan durum ve T rk e diyalog
  • Fransızca ğrenmenizi g lendirmek i in aynı diyaloğun Fransızcası
  • Ayrıca, her diyalogda sadece 10 kelimeye odaklanarak okuma, imla ve yazma becerilerinizi geliştireceğiz. Her b l mde odaklanacağımız 10 kelime Fransızca'da g nl k konuşma dilinde en ok kullanılan kelimeler olacak
  • "Bunları Zaten Biliyorsunuz" b l m nde T rk e kelimelere benzeyen veya T rk e kelimelerin aynısı olan Fransızca kelimeler
  • Fransızca anlama becerilerinizi geliştirmek i in bir dil bilgisi konusu anlatılacak ve bir fiilin şimdiki zamanda ekimi yapılacak. Kolaylıkla anlayabilmeniz i in t m a ıklamalar T rk e olacak. Ayrıca, t m konular rneklerle a ıklanacak
  • "Aşk'ın Fransızcası" b l m sayesinde Fransızca'nın ne kadar g zel ve romantik bir dil olduğunu hissedeceksiniz

★★★★★

Aşk'la Fransızca kitapları Fransızca ğrenmek isteyenler, DELF sınavlarını (Fransızca Dil Sınavı) başarıyla ge mek isteyenler ve Fransızca'ya yeni başlayanlar i in tasarlanmıştır.

Kullanım kolaylığı sağlaması ve motivasyonunuzu daima y ksek seviyede tutması i in "Aşk'la Fransızca Saison 1" kitap serisi 3 farklı kitaba ayrılmıştır.

Ayrıca, bu kitaplarımız "Eğlence Zamanı" kitap serimiz ve "Aşk'la Fransızca" videolarımızla birbirlerini tamamlayıcı niteliktedir.(Ayrı Satılmaktadır)

Metodumuz Fransızca Dil Sınavlarına hazırlanmak i in en kolay z md r. Başarıya ulaşmanız i in ihtiyacınız olan t m bilgiler bu kitapta.

"Aşk'la Fransızca Saison 1 Volume 3" kitabınızı şimdi alın ve Fransızca'yı eğlenerek ğrenmeye devam edin

Product Details
ISBN: 9798451561546
Publisher: Independently Published
Publication Date: August 7th, 2021
Pages: 418
Language: French