Zrób Wlasną Karmę dla Psa: Karma dla Psów (Paperback)

Zrób Wlasną Karmę dla Psa: Karma dla Psów By Jakub Kowalczyk Cover Image
$10.99
Not On Our Shelves - Available to Order

Description


Smakolyki dla psa: pyszne, a jednocześnie zdrowe?

Czy poświęcileś już wiele uwagi diecie swojego psa i jesteś wlaściwie przytloczony informacjami zawartymi na opakowaniach oferowanych karm dla ps w? Prawdopodobnie nie tylko ty, ponieważ lista skladnik w karmy dla ps w może byc bardzo myląca i nie jest naprawdę informacyjna dla laika.

Dowiedz się wszystkiego o zdrowym żywieniu psa w tym poradniku. W końcu będziesz wiedzial, co tak naprawdę znajduje się w puszce z karmą dla ps w i czy pelnowartościowa karma ze sklep w wystarczy, by zapewnic Twojemu ulubieńcowi wszystko, czego potrzebuje do zdrowego życia.

Ale to nie wszystko... kontynuuj naukę o r żnych sposobach alternatywnego karmienia psa. Czy slyszaleś kiedyś o "Barfie"? Nie? W takim razie dowiesz się, co to jest. Nawet dieta wegetariańska lub wegańska bylaby możliwa dla Twojego psa.

Ale uwaga: wiele pokarm w, kt rych używasz jako oczywistości w kuchni, nigdy nie powinno trafic do psiej miski, ponieważ są one wyjątkowo niekompatybilne z Twoim czworonożnym przyjacielem, niekt re nawet trujące. Często może dojśc do śmiertelnego skutku. Dlatego znajdziesz tu szczeg lowe informacje na temat tego, co Tw j pies może, a czego nie może jeśc.

Treśc książki jest następująca:

  • Wstęp
  • Czym są maty do pieczenia?
  • Zdrowa dieta dla ps w
  • Czego nie wolno jeśc psom?
  • Przepisy na ciastka dla ps w, jedzenie i przekąski
  • Podsumowanie


Poradnik ten wyposażony jest r wnież w wiele r żnych przepis w kulinarnych, dzięki czemu zawsze możesz przygotowac urozmaicony, a zarazem zdrowy posilek dla swojego wiernego towarzysza. Pomyślano nawet o poczęstunku między posilkami, bo kto chcialby się obejśc bez nagrody w postaci przekąski? Ale oczywiście powinno to byc zdrowe dla Bello. Zostań idealnym ekspertem od żywienia swojego psa, abyś zawsze wiedzial, co jest dla niego zdrowe, a co nie.

Milego czytania i przeglądania, a przede wszystkim gotowania i pieczenia.

Product Details
ISBN: 9798215214855
Publisher: Jakub Kowalczyk
Publication Date: October 4th, 2022
Pages: 124
Language: Polish