Çin Lezzetinin Tadını Çıkarın 2023: Orta Krallık'ın Mutfak Geleneklerinde Lezzetli Bir Yolculuk (Paperback)

Çin Lezzetinin Tadını Çıkarın 2023: Orta Krallık'ın Mutfak Geleneklerinde Lezzetli Bir Yolculuk By Melike Kaya Cover Image
$42.99
Not On Our Shelves - Available to Order

Description


" in Lezzetinin Tadını ıkarın" ile kendinizi in mutfağının lezzetli ve eşitli d nyasına bırakın. Bu kapsamlı yemek kitabı, sizi in'in bir ok b lgesinin zengin gelenekleri ve lezzetleriyle tanıştırarak Orta Krallık'ta bir mutfak yolculuğuna ıkarıyor.


100'den fazla otantik ve lezzetli tarif i eren " in Lezzetinin Tadını ıkarın", bildiğiniz ve sevdiğiniz t m klasik yemeklerin yanı sıra, damak zevkinizi şaşırtacak ve memnun edecek daha az bilinen spesiyaliteleri i eriyor. Baharatlı Szechuan kızartmaları ve lezzetli Kanton rosto etlerinden nefis Şangay orbalarına ve serinletici Pekin salatalarına kadar bu yemek kitabında herkes i in bir şeyler var.


in mutfağını benzersiz kılan temel malzemeler ve pişirme tekniklerinin yanı sıra in'deki yiyeceklerle ilgili gelenek ve g renekleri ğreneceksiniz.


İster tecr beli bir şef olun, ister mutfakta acemi olun, " in Lezzetinin Tadını ıkarın", evde otantik ve lezzetli in yemekleri yaratmak i in m kemmel bir rehberdir. yleyse bu mutfak yolculuğunda bize katılın ve Orta Krallık'ın harika lezzetlerini keşfedin.

Product Details
ISBN: 9781837524358
ISBN-10: 1837524351
Publisher: Melike Kaya
Publication Date: January 7th, 2023
Pages: 218
Language: Turkish