Arti i biftekut: 100 receta të shijshme për të ngritur lojën tuaj të pjekjes (Paperback)

Arti i biftekut: 100 receta të shijshme për të ngritur lojën tuaj të pjekjes By Diellza Spah Cover Image
$47.98
Not On Our Shelves - Available to Order

Description


Shijoni shijen e biftek ve t l ngsh m dhe t but me udh zuesin ton p rfundimtar p r gatimin e prerjeve perfekte do her .
Libri yn i gatimit p rmban 100 receta t shijshme bifteku q do t'i b jn shijet tuaja t k ndojn . Nga fileto klasike te fileto minion dekadente, ne ju kemi mbuluar me receta p r do rast, stin dhe preferenc shije. Recetat tona t thjeshta p r t'u ndjekur shoq rohen me fotografi mahnit se me ngjyra t plota q do t'ju b jn goj n t lag sht. Ne ofrojm k shilla dhe truket p r zgjedhjen e prerjeve t duhura t mishit, er zave, marinimit dhe teknikave t gatimit p r t arritur at struktur perfekte t tharjes dhe shkrirjes n goj . Pavar sisht n se preferoni biftekun tuaj t rrall , t mes m ose t p rgatitur mir , libri yn i gatimit ka di ka p r t gjith .
L rini p rshtypje t ftuarve tuaj n barbekjun tuaj t ardhshme n oborrin e sht pis ose n nj rast t ve ant me nj nga biftek t tan q ndalojn shfaqjen.
Product Details
ISBN: 9781835009253
ISBN-10: 1835009255
Publisher: Diellza Spah
Publication Date: June 9th, 2023
Pages: 262
Language: Albanian