Asya Mutfağı: Tatlarını Keşfetmek İçin Mükemmel Tarifler (Paperback)

Asya Mutfağı: Tatlarını Keşfetmek İçin Mükemmel Tarifler By Aleyna Kösea Cover Image
$39.88
This book is harder to get and may take several weeks if available. Please email info@mcnallyjackson.com with questions.

Description


Asya mutfağı, d nya genelinde olduk a pop ler olan ve bir ok farklı lkeden etkilendiği i in ok eşitli tatlar sunan bir mutfağıdır. Bu kitapta, Asya mutfağından en sevilen yemeklerin tarifleri yer almaktadır. Kitap, Asya mutfağına ilgi duyanlar i in ideal bir kaynaktır ve evde Asya yemeklerini yapmak isteyenlerin işini kolaylaştıracak tarifler i ermektedir.


Asya Mutfağı kitabında, Japon, in, Tay, Hindistan ve diğer Asya lkelerinden yemek tarifleri yer almaktadır. Her tarif, detaylı malzeme listesi, kolay bir adım adım yapılışı ve harika sonu lar i in p f noktaları i ermektedir.


Kitapta yer alan tarifler, evde yapabileceğiniz en lezzetli Asya yemeklerini sunmaktadır. Her tarif, Asya mutfağının karakteristik lezzetlerini yansıtmakta ve zellikle Asya yemekleri sevenlerin damak zevkine hitap etmektedir.


Asya Mutfağı kitabı, farklı Asya lkelerinin mutfağı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler i in de ideal bir kaynaktır. Kitap, Asya mutfağına ait farklı yemeklerin tarih esi ve k lt rel nemi hakkında bilgi sunmaktadır.

Product Details
ISBN: 9781783811090
ISBN-10: 1783811099
Publisher: Aleyna Kosea
Publication Date: February 19th, 2023
Pages: 216
Language: Turkish