Raktas į kabalą (Paperback)

Raktas į kabalą By Michael Laitman Cover Image
$28.00
Not On Our Shelves - Available to Order

Description


Raktas į kabalą pateikia apmąstymų apie gyvenimo, kančių prasmę, likimo valdymą, gyvenimo kelio, tobulybes paieskas, egoizmą, tikrojo "as" suradimą, sielą ir kūną, reinkarnaciją, tikejimus, maldą ir atsakymą į amziną klausimą, is kur atejome ir kur einame.


"Iki 1995 metų buvau uzsiemęs kabalistinių grupių kūrimu visame pasaulyje. Pasipyle klausimai, jų vis gausejo, kol tapo nebeįmanoma atsakineti įprastais laiskais. Todel nusprendziau sukurti interneto svetainę, atsakyti visiems klausiantiems ir kartu pateikti bendresnių zinių apie zmogų ir jo egzistavimą pasaulyje.


Tinklalapis buvo greitai pildomas, tobulinamas ir siandien per menesį jame apsilanko daugiau nei milijonas zmonių is įvairių pasaulio kampelių. Jie domisi informacija apie kabalos metodiką ir būdais, kaip tvarkyti savo gyvenimą, pateikia daugybę tiek asmeninių, tiek bendrų klausimų elektroniniu pastu ir diskusijų forumuose internete.


Daznai susitinku ir su naujais zmonemis - per paskaitas ar neoficialius pokalbius - kurie dar neatrado sio vertingo metodo, net jeigu klausimas "Kokia mano gyvenimo prasme?" dega kiekvieno jų sirdyse.


Visi jie iesko aiskaus, mokslinio, suprantamo atsakymo. Todel nusprendziau surinkti ir paskelbti forumuose susikaupusią medziagą. Is gausybes medziagos atrinkau klausimus ir atsakymus, kuriuos skaitydamas kiekvienas gales zengti pirmuosius zingsnius su kabala."


Michaelis Laitmanas

Product Details
ISBN: 9781772280586
ISBN-10: 1772280585
Publisher: Laitman Kabbalah Publishers
Publication Date: November 8th, 2022
Pages: 464
Language: Lithuanian